Nachádzate sa v sekcii : SSP - Slovenský Superpohár
Výzva SSP 2013!

Výzva SSP 2013!

dátum a čas pridania: 31. júla 2013 09:06
Určite už všetci očakávate informácie ohľadom ďalšieho ročníka prestížnej súťaže SLOVENSKÝ SUPERPOHÁR.

Tak ako sme s Lackom avizovali, chceli sme aby sa SSP konal v rôznych kútoch Slovenska, aby sa stalo tradíciou, že SSP zavíta do každej ligy ktorá na Slovesnku ako tak funguje. A že budeme mať možnosť porovnať schopnosti organizátorov v rôznych regionoch. Žiaľ v tomto okamihu sme ostali na mŕtvom bode. Svoje ambície oprganizovať SSP stiahla SMHL a ako som sa dozvedel včera tak aj ZSHL. Týmto ligám sme to v podstate ponúkli no žiaľ nenašli sme spoločnú reč.

Preto by som rád a v mene zakladateľov SSP chcel hodiť do éteru ponuku na organiizáciu SSP 2013. Sme si vedomý, že máte isto kopec starostí zo svojimi vlastnými súťažiami, pohárovkami a podobne a že to najdôležitejše ako sú sponzori sa v dnešnej dobe hľadajú veľmi veľmi ťažko. Sme si vedomí aj toho, že toho času nie je mnoho, ale sme si vedomí aj skutočnosti že nechať SSP iba tak na pospas osudu by z našej strany bolo nezmyselné.

Sú však isté kritériá,ktoré by mal mať organozátor na mysli a to :

- pravidlá SSP majú už v podstate svoju podobu - tu by sme však trvali na možnosti štartu fotobunkou ( iba dve ligy štartujú na pevný štart ) - v každom prípade organozátor musí zabezpečiť dve trate s dvomi nezávislými časomierami - a určite by malo mať každé družstvo možnosť dvoch pokusov

Pišta Krajč

Diskusia k SSP 2013
Pridal: Milan
Počet zobrazení: 2638