Nachádzate sa v sekcii : PHL Podtatranská hasičská liga
Dalšie kolo Podtatranskej hasičskéj ligy v Kravanoch.

Dalšie kolo Podtatranskej hasičskéj ligy v Kravanoch.

dátum a čas pridania: 09. septembra 2010 06:49

Podtatranská hasičská liga pokračovala sedemnástou súťažou na pravé poludnie v Kravanoch v nedeľu 5.9.2010. Na miestnom futbalovom futbalovom ihrisku sa v piatom ročníku súťaže hasičských družstiev O pohár starostu obce postupne na štart postavilo 21 družstiev mužov i 12 družstiev žien.

Medzi mužmi dobrú pripravenosť preukázali dorastenci zo Spišskej Soboty a časom 17,07 zaslúžene zvíťazili. I druhá Hranovnica dosiahla pekný čas /17,29/. Stratená /RV/ sa musela uspokojiť s tretím miestom /18,26/. I medzi ženami sa zviedol tvrdý boj. Už na šiestej súťaži nepretržite v tejto hasičskej lige Štrba nenašla premožiteľa /23,14/. Druhá bola Šuňava /26,04/ . Z bronzu sa radovali Smižany /SN/, keď dosiahli čas 27,14.

Pohár slušnosti dostali mladé dorastenky z Vikartoviec. Ceny najlepším i krásne putovné poháre osobne odovzdal starosta obce Kravany Martin Vitkaj, ktorý v záverečnom slove poďakoval všetkým dobrovoľným hasičom, ktorí sa nezištne podieľali pri likvidačných prácach po povodniach.

Po tom nastalo zápolenie mladých hasičov. medzi chlapcami bola najlepšia Štrba pred Gerlachovom a Spišským bystrý. Domáce Kravany boli štvrté. U dievčat opať prvenstvo patrilo Spišskej Sobote pred Kravanami. I tu všetky zúčastnené družstvá odmenil starosta obce a odovzdal účastnícky diplom. V Podtatranskej hasičskej lige medzi mužmi vedie Gerlachov pred Štolou a Spišskou Sobotou. U žien si prvenstvo upevnila Štrba, druhé je Sp. Bystré a tretia Sp. Sobota.

Záverečná súťaž šestnásteho ročníka Podtatranskej hasičskej ligy sa uskutoční v nedeľu 19.9.2010 o 10.00 hodine v areáli bežeckého lyžovania v Gerlachove, kde budú dobrovoľní hasiči súťažiť v štyroch kategóriach : muži,ženy, dorastenci a dorastenky.

OKO Ondrej Klimo -0907 200 898
Pridal: Milan
Počet zobrazení: 1685