Nachádzate sa v sekcii : Plameň - mladí hasiči
Vydarené podujatie v Spišskej Novej Vsi.

Vydarené podujatie v Spišskej Novej Vsi.

dátum a čas pridania: 22. februára 2011 08:26

V sobotu 19.2.2011 sa v Mestskej športovej hale v Spišskej Novej Vsi uskutočnil 9. ročník halovej súťaže mladých hasičov O putovný pohár Primátora mesta Spišská Nová Ves.

Súťaže sa zúčastnilo päť dievčenských a deväť chlapčenských družstiev. Súťažilo sa v troch disiplínach a to štafeta 9x30m, štafeta požiarných dvojíc a uzlovej štafete. Všetky súťažiace deti vydali zo seba maximum svojích schopností a zručností.

V kategórii dievčat sa na treťom mieste umiestnili dievčatá zo ZK IMA ZŠ Hutnícka Spišská Nová Ves, druhé miesto obsadili dievčatá z DHZ Danišoviec a prvé miesto získali dievčatá z DHZ Šuňava. Medzi chlapcami sa o tretie a druhé miesto podelili druhé a prvé družstvo zo ZK IMA ZŠ Hutnícka Spišská Nová Ves a prvé miesto vybojovali chlapci z DHZ Slovenská Ves. Celkovým víťazom a jeden rok majiteľom putovného pohára sa stali dievčatá z DHZ Šuňava.

Celá súťaž prebehla v priateľskej atmosfére a bola výborným spestrením hluchého miesta v sezóne mladých hasičov. Tešíme sa na jubilejný 10. ročník na budúci rok.

Výsledky

Video

Jozef Strela

Pridal: Milan
Počet zobrazení: 2591