Nachádzate sa v sekcii : Hasičský šport
Začínajú MAJSTROVSTVÁ SVETA v Požirnom športe.

Začínajú MAJSTROVSTVÁ SVETA v požiarnom športe

dátum a čas pridania: 17. októbra 2012 23:34
VIII.majstrovstvá sveta v požiarnom športe štartujú už tento štvrtok 18.oktobra v Turecku Šampionát sa uskutoční v turistický atraktívnom centre Antalya.

Už ako tradične všetko odštartujú preteky vo výstupe rebríkom do 4.podlažia cvičné veže o 09:30 hodine SEČ. Až potom prebehne slávnostné zahajenie, ktorého zlatým klincom budú semifinálové rozbehy a finále. Majstrovský titul bude obhajovať Vladimír Strelčenja z Bieloruska. Začiatok tohoto nevšedného divadla je naplánovaný na 17.hodinu všetko by malo vyvrcholiť okolo ôsmej hodiny večernej. V piatok dopoludnia prídu na radu nemenej atraktívne stovky, štafety sa budú behať popoludní. Celý program, uzavrú v sobotu požiarne útoky a slávnostný záverečný ceremoniál.

Slovenskú výpravu vedie veduci Rastislam Pecník maser, zdravotnik Juraj Oravec tréner Vladimír Suržin Súťažiaci: Ondrej Žuža, Peter Mláka, Peter Vitko, Dávid Goldman, Dávid Kalužnik, Štefan Belko, Marian Beránek, Zoltán Draga, Jakub Pavelka, Vladimír Plachý, náhradník Lubomír Lorinčík

Oficiálna stránka MS http://firesports-antalya2012.org/en/

Vy všetci môžete byt on-line pritom, ak budete sledovať internetové prenosy na stránkach hasici150.tv

Pridal: Milan
Počet zobrazení: 2086