Nachádzate sa v sekcii : Hasičský šport
Recesistická súťaž o pohár VOSR - Memoriál V.l.Lenina 2010 (2011)

Recesistická súťaž o pohár VOSR - Memoriál V.l.Lenina 2010 (2011) - VÝSLEDKY

dátum a čas pridania: 15. apríla 2011 16:41
Túto sobotu sa uskutoční odložený 13. ročník recesistické súťaže v požiarnom útoku O putovný pohár Veľkej Októbrovej socialistickej revolúcie (VOSR) - Memoriál V I. Lenina. Súťaž sa koná v obci Široký Důl v areáli firmy Flídr, ktorá je tiež generálnym sponzorom tejto súťaže. Z dôvodu veľkého vyťaženia firmy Flídr musela byť súťaž presunutá z tradičného jesenného termínu na 16. apríl. I cez to sa ale návštevníci a pretekári môžu tešiť sprievodný program, ktorý bude ako tradične iniciovať recesistické začatie, kde bude možné uvidieť na vlastné oči ako Vladimíra Iljiča, tak napríklad Fidela Castra, alebo jednu veľmi známu televíznu moderátorku.

Program sám o sebe zostane ale verejnosti utajený až do sobotnej pol 9, kedy to všetko vypukne. Po recesním začatí príde čas na kvalitné športové výkony, keď sa najskôr predstaví ženy, následne veteráni a, cca okolo 11 hodiny, muži.

Svoju účasť potvrdila aj veľká časť špičky a to nielen z Čiech, ale aj zo Slovenska. Zúčastňuje sa tak okrem iného napríklad minuloročný víťazi Urbanov (JI) a ženy Radíkov (PR). Držitelia rekordu trate, ktorý má hodnotu fantastických 13,57, DHZ Zbora okres Púchov. Z ďalších špičkových tímov mužov len náhodne Nevcehle (JI), Jinolice (JC), Únětice (PJ), Plumlov (PV), Lavičky (ZR), Radíkov (PR), Trnava (TR) a zo Slovenska Sp. Sobota, Tr. Bohuslavice, Dežerice, Poprad a Kamenna Poruba. V ženskej kategorii napríklad tímy Chrášťan (LT), Vitiněvsi (JC), Bartovic (OV)a zo Slovenska minuloročné víťazky SSP a SMHL Moškovec, Dežerice a Sp. Sobota.

Aj cez začiatok sezóny sa dá očakávať rad veľmi kvalitných športových výkonov nielen od týchto družstiev, ale aj od ďalších viac ako 170 tímov. Pre tento ročník je pripravených množstvo noviniek a prekvapení, a to hneď v niekoľkých oblastiach, ako budú napríklad ceny, sprievodný program a vysielanie online na televíziu hasici150.tv. Samozrejmosťou je na mieste veľkoplošná obrazovka, bohatý výber z ponuky miestnych špecialít a naozaj búrlivá atmosféra niekoľkých tisíc účastníkov. Prijmite preto pozvanie buď priamo do Širokého Dolu, alebo k obrazovkám vašich počítačov na adrese hasici150.tv už túto sobotu 16. apríla 2010

VÝSLEDKY

Pridal: Milan
Počet zobrazení: 3271